WRÓCĘ PO CIEBIE

Guillaume Musso

Tytuł oryginału: JE REVIENS TE CHERCHER
Tłumaczenie: Joanna Prądzyńska
Liczba stron: 368
Format: 143 x 205 mm
ISBN: 978-83-8125-940-8
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 10 czerwca 2020

Czy miłość może pokonać śmierć?

Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym.

Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń.

W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubną kobiety, którą kochał i porzucił przed kilkoma laty.

Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną.

Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los daje mu drugą szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Céline? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

więcej

Recenzje

Dajcie się zaprosić do piekielnego labiryntu. Musso zawsze znajdzie z niego wyjście.

Le Parisien

Musso nie boi się gwałtownych zwrotów akcji, w których wszystko, co do tej pory przeczytaliśmy, zaczyna nabierać zupełnie nowego znaczenia.

Michalina Mikulska, Rzeczpospolita

Kup teraz
swiatksiazki.pl
25.49 zł
38.90 zł
Oszczędzasz 13.41 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora