W TAJNEJ SŁUŻBIE

Lee Child

Tytuł oryginału: WITHOUT FAIL
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Liczba stron: 464
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8125-735-0
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 20 września 2019

Reacher wreszcie trafia do białego domu!
Musi jednak dokonać niemożliwego.
Wynajęto go, by zabił… wiceprezydenta USA.

Czy może być lepsza metoda na sprawdzenie skuteczności ochrony wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych niż zatrudnienie kogoś, by sfingował zamach?

Jack Reacher, który właśnie przypadkiem zawitał do Atlantic City, nadaje się idealnie do roli potencjalnego zamachowcy. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service – byłej dziewczyny jego brata – przyjmuje to nietypowe zlecenie, nie zdając sobie sprawy, że zagrożenie jest jak najbardziej realne, a on sam stanie na linii ognia.

Tymczasem prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. Nie mają jednak pojęcia, że ochrona wiceprezydenta właśnie została wzmocniona o jednego człowieka. Co nie byłoby dla nich wielkim problemem, gdyby chodziło o kogokolwiek innego, a nie Jacka Reachera, który sam jeden może sobie poradzić z problemami, wobec których cały zespół agentów byłby bezradny.

Jeśli W tajnej służbie nie powali was na kolana, to naprawdę nie wiem, jaką książkę mam wam polecić.

The New York Times”

Reacher jest tak nieokrzesany, że aż dziw, że dostał stopień oficerski. Ale nie jest neandertalczykiem, o nie, po prostu nie po drodze mu z lemingami.

Amazon.com

Kupiłbym wszystko, co napisał Lee Child, najlepszy autor książek sensacyjnych w branży. Stworzony przez niego Jack Reacher jest przekonującym twardzielem, beztroskim i inteligentnym, a każda książka jest zbudowana jak
precyzyjna bomba zegarowa.

„The Boston Globe”

więcej

Recenzje

Reacher jest tak nieokrzesany, że aż dziw, że dostał stopień oficerski. Ale nie jest neandertalczykiem, o nie, po prostu nie po drodze mu z lemingami.

Amazon.com

Wartość unikalną tych książek (w sumie już dwudziestu) stanowi (…) sam Reacher – błędny rycerz ze sporym dystansem wobec samego siebie, obdarzony osobliwie lewicową wrażliwością na ludzką krzywdę. Demokratyczny superbohater? Pewnie tak też można go nazwać.

Piotr Kofta, Dziennik Gazeta Prawna

Sztukmistrz sensacji!

Entertainment Weekly

Niczym samotny mściciel podróżuje incognito z miasta do miasta, a czytelnik marzy, żeby wreszcie przyjechał do niego. Polecam Reachera każdemu, kto szuka lektury na chwilę lenistwa!

Wojciech Orliński, Gazeta Wyborcza

Jack Reacher, najbardziej samotny z wilków… Uwaga: można się od niego uzależnić!

San Francisco Chronicle

Paradoksalnie Reacher jest jednocześnie zabijaką, niebezpiecznym jak grizzly, i myślicielem. Schwarzenegger i Sokrates w jednym!

Independent

Jakość cyklu Childa zasadza się przede wszystkim na wybornej kreacji Reachera, który jest kolejnym wcieleniem postaci amerykańskiego buntownika-zabijaki…

Robert Ostaszewski, Polityka

Jeśli to jest komercyjna popkultura, to poproszę o więcej takiej komercji!

Piotr Kofta, Dziennik. Gazeta Prawna

Jack Reacher nie ma sobie równych wśród bohaterów współczesnego thrillera.

Stephen King

Kup teraz
swiatksiazki.pl
27.47 zł
41.90 zł
Oszczędzasz 14.43 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii