W TAJNEJ SŁUŻBIE

Lee Child

Tytuł oryginału: WITHOUT FAIL
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Liczba stron: 464
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8125-735-0
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 20 września 2019

Czy może być lepsza metoda na sprawdzenie skuteczności ochrony wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych niż zatrudnienie kogoś, by sfingował zamach? Jack Reacher, który właśnie zawitał do Atlantic City, nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie, nie mając pojęcia, że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii ognia.

Recenzje

Reacher jest tak nieokrzesany, że aż dziw, że dostał stopień oficerski. Ale nie jest neandertalczykiem, o nie, po prostu nie po drodze mu z lemingami.

Amazon.com

Wartość unikalną tych książek (w sumie już dwudziestu) stanowi (…) sam Reacher – błędny rycerz ze sporym dystansem wobec samego siebie, obdarzony osobliwie lewicową wrażliwością na ludzką krzywdę. Demokratyczny superbohater? Pewnie tak też można go nazwać.

Piotr Kofta, Dziennik Gazeta Prawna

Sztukmistrz sensacji!

Entertainment Weekly

Niczym samotny mściciel podróżuje incognito z miasta do miasta, a czytelnik marzy, żeby wreszcie przyjechał do niego. Polecam Reachera każdemu, kto szuka lektury na chwilę lenistwa!

Wojciech Orliński, Gazeta Wyborcza

Jack Reacher, najbardziej samotny z wilków… Uwaga: można się od niego uzależnić!

San Francisco Chronicle

Paradoksalnie Reacher jest jednocześnie zabijaką, niebezpiecznym jak grizzly, i myślicielem. Schwarzenegger i Sokrates w jednym!

Independent

Jakość cyklu Childa zasadza się przede wszystkim na wybornej kreacji Reachera, który jest kolejnym wcieleniem postaci amerykańskiego buntownika-zabijaki…

Robert Ostaszewski, Polityka

Jeśli to jest komercyjna popkultura, to poproszę o więcej takiej komercji!

Piotr Kofta, Dziennik. Gazeta Prawna

Jack Reacher nie ma sobie równych wśród bohaterów współczesnego thrillera.

Stephen King

Kup teraz
swiatksiazki.pl
24.02 zł
37.50 zł
Oszczędzasz 13.48 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii