ZAMIEĆ

Ken Follett

Tytuł oryginału: WHITEOUT
Tłumaczenie: Jacek Manicki
Liczba stron: 448
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-7885-930-7
Oprawa: miękka
Data wydania: 1 sierpnia 2014

Groźba epidemii i wyścig z czasem.

Próbki wirusa Madoba-2 wydostają się z tajnego laboratorium. Madoba-2 to nie to samo co Ebola. To coś znacznie gorszego.

 

Oxenford Medical, niewielka szkocka firma farmaceutyczna założona przez znanego mikrobiologa Stanleya Oxenforda, prowadzi badania nad zabójczymi wirusami, poszukując skutecznych szczepionek. Od pozytywnego wyniku testu nowego leku antywirusowego zależy jej ekonomiczna przyszłość.

Toni Gallo, była policjantka odpowiedzialna w Oxenford za bezpieczeństwo, ma poważny problem: jeden z laborantów doprowadził do skażenia, niebezpieczny wirus wydostał się na zewnątrz i całej okolicy może grozić epidemia. Tymczasem nad firmą zbierają się kolejne czarne chmury –

grupa zdecydowanych na wszystko napastników wdziera się do pilnie strzeżonego laboratorium i wykrada próbki najgroźniejszego z wirusów – Madoby – zdolnego zabić miliony ludzi. Kiedy gigantyczna zamieć śnieżna uniemożliwia im ucieczkę, szukają schronienia w położonej na odludziu, należącej do Stanleya posiadłości. Odcięci od świata, Stanley i jego „goście” mogą liczyć tylko na siebie... i Toni, jedyną osobę, która domyśla się prawdy.

więcej
Kup teraz
swiatksiazki.pl
24.73 zł
38.00 zł
Oszczędzasz 13.27 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora