BŁĘKITNA KREW

Harlan Coben

Tytuł oryginału: BACK SPIN
Tłumaczenie: Andrzej Grabowski
Liczba stron: 384
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8361-160-0
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 27 lutego 2024

Kto mógł porwać nastoletniego syna Jacka Coldrena, znanego golfisty, lidera mistrzostw USA?

Agent sportowy Myron Bolitar starannie zbiera poszlaki i rusza w pogoń za podejrzanymi. Czeka go niemałe zaskoczenie, kiedy prowadząc tę sprawę, natyka się na niewyjaśnione morderstwo sprzed dwudziestu trzech lat. Jak obie sprawy się łączą? Czy uda się uratować chłopca?

Jedyny trop, jakim dysponuje Myron, to karta kredytowa zaginionego, z której ktoś ciągle korzysta. Im głębiej Bolitar wnika w sekrety rodziny znanego golfisty, tym więcej pojawia się wokół niego arystokratów i… kryminalistów. Jak się okazuje, golf to niezwykle brutalna gra.

Emocjonujący thriller z jednym z najbardziej fascynujących i złożonych bohaterów, jakich kiedykolwiek powołano do życia.

„Błękitna krew” jest kryminałem totalnym. Muszę przyznać, że jak zwykle dałem się zaskoczyć i po raz kolejny przyrzekłem sobie, że nie będę próbował zgadywać, jak rozwiąże się akcja w książkach Cobena.
Harpen, Gildia.pl

Harlan Coben jest wybitnym autorem thrillerów – i moim ulubionym.
John Grisham

więcej

Recenzje

Harlan Coben jest wybitnym autorem thrillerów – i moim ulubionym.

John Grisham

Błękitna krew jest kryminałem totalnym. Muszę przyznać, że jak zwykle dałem się zaskoczyć i po raz kolejny przyrzekłem sobie, że nie będę próbował zgadywać, jak rozwiąże się akcja w książkach Cobena.

Harpen, Gildia.pl

Kup teraz
swiatksiazki.pl
29.00 zł
43.90 zł
Oszczędzasz 14.90 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii

Inne tego autora