KOLEKCJA ŚLADEM TAJEMNIC

Harlan Coben

Tytuł oryginału: HARLAN COBEN – KOLEKCJA ŚLADEM TAJEMNIC
Format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-6775-907-6
Oprawa: twarda
Data wydania: 24 lipca 2023

Kolekcja HARLAN COBEN. ŚLADEM TAJEMNIC to seria 35 mistrzowskich thrillerów jednego z najbardziej znanych autorów na świecie.

Książki Cobena od lat utrzymują się na szczytach list bestsellerów, a wszystkie jego powieści nieustannie zachwycają zwrotami akcji i wymyślnymi intrygami. W kolekcji ŚLADEM TAJEMNIC czytelnicy – oprócz pojedynczych książek Cobena – po raz pierwszy znajdą wszystkie książki z serii z kultowym bohaterem, Myronem Bolitarem!
Thrillery zapierające dech w piersiach, wyjątkowe wydania w twardej oprawie, spójna szata graficzna i przystępna cena – to wszystko sprawia, że chcesz mieć te książki na półce!

W ramach kolekcji ukażą się: Bez skrupułów, Nie mów nikomu,

Nie odpuszczaj, W głębi lasu, Krótka piłka, Zachowaj spokój, Już mnie nie oszukasz, Bez śladu, Tęsknię za tobą, Tylko jedno spojrzenie, Błękitna krew, Zostań przy mnie, Na gorącym uczynku, Jeden fałszywy ruch, Sześć lat później, Bez pożegnania, Ostatni szczegół, O krok za daleko, Niewinny, Najczarniejszy strach, Nieznajomy, Jedyna szansa, Obiecaj mi, Klinika śmierci, Zaginiona, Mistyfikacja, Wszyscy mamy tajemnice, Schronienie, Kilka sekund od śmierci, Odnaleziony, W domu, Chłopiec z lasu, Mów mi Win, Brakujący element, Za wszelką cenę.

więcej

Inne tego autora