NIE ODPUSZCZAJ

Harlan Coben

Tytuł oryginału: DON'T LET GO
Tłumaczenie: Andrzej Szulc 
Liczba stron: 400
Format: 125 x195 mm
ISBN: 978-83-8125-389-5
Oprawa: miękka bez skrzydełek
Data wydania: 3 października 2018

Wielkie sekrety i małe kłamstewka…

Spokojne życie małego miasteczka wkrótce legnie w gruzach.

 

O tym, co wydarzyło się tragicznej nocy przed piętnastoma laty, wiedzą tylko Leo i Diana. Była to noc ich śmierci. Kiedy na torach kolejowych znaleziono ich poszarpane ciała, zatrzymało się życie kilku mieszkańców miasta. Przede wszystkim życie Napa Dumasa, brata bliźniaka Leo. Tym bardziej że tej samej nocy zaginęła jego ukochana dziewczyna, Maura.

Żeby ją odnaleźć i dowiedzieć się, co przydarzyło się bratu, Nap wstąpił do policji. Ale mimo podejmowania różnych tropów wciąż ma mniej niż nic. Aż do poranka, kiedy do jego drzwi puka dwójka policjantów…

Nap rozpaczliwie chce znaleźć odpowiedź na pytanie o to, co wydarzyło się tamtej nocy… Ale poprowadzi go ono do kolejnych – o dziewczynę, którą kochał, przyjaciół z dzieciństwa, o których myślał, że ich zna, o opuszczoną bazę wojskową, niedaleko której dorastał, i o Leo i Dianę… których śmierć skrywa tajemnicę dużo mroczniejszą, niż Nap przypuszczał.

więcej

Recenzje

Wyjątkowa rzecz! Coben sprawia, że Nap i czytelnik błądzą we mgle przypuszczeń. On tymczasem powoli odkrywa kolejne warstwy zbrodni sprzed piętnastu lat, docierając do sedna przerażającego sekretu.

Publishers Weekly

Harlan Coben to prawdziwy poeta przedmieść. W „Nie odpuszczaj" udowadnia, że jest mistrzem budowania głównej intrygi… Ma też wyjątkowy talent do tworzenia klimatycznych opisów życia na przedmieściu, takim jak Westbridge.

The New York Times Book Review

To jeden z gigantów – weź do ręki jeden z jego thrillerów: każdy z nich jest porywający, pełen zwrotów akcji i niespodzianek. W każdej chwili czujesz przyspieszone bicie serca.

Gillian Flynn

Harlan Coben to mistrz wciągających historii i dynamicznych zwrotów akcji, które kuszą czytelnika już od pierwszej strony. I szokują na ostatniej.

Dan Brown

Kup teraz
swiatksiazki.pl
23.00 zł
34.90 zł
Oszczędzasz 11.90 zł
Idź do sklepu »

Inne tego autora