PAKIET: CUDOWNY CHŁOPAK

R.J. Palacio

Tytuł oryginału: WONDER / AUGGIE AND ME / 365 DAYS OF WONDER
Tłumaczenie: Maria Olejniczak-Skarsgard / Robert Waliś
Liczba stron: 1296
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8125-428-1
Oprawa: box
Data wydania: 14 listopada 2018

Dołącz do milionów czytelników, którzy pokochali cudownego chłopaka - zwykłego dzieciaka z niezwykłą twarzą!

August musi codziennie mierzyć się ze światem. Walcząc o normalność dla siebie, mimochodem zmienia życie innych. Pozwól, aby odmienił też twoje!
Pakiet "Cudowny chłopak" to trzy najpopularniejsze książki w ładnym, kolorowym pudełku upominkowym. Pakiet zawiera książki:

Cudowny chłopak

Wzruszająca i jednocześnie przezabawna opowieść o tym, że niełatwo być innym.
W bijącej rekordy popularności ekranizacji wystąpili:  Julia Roberts, Owen Wilson oraz Jacob Tremblay.

August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. Do tej pory patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Teraz, gdy idzie do szkoły – od razu do piątej klasy – przyjdzie mu się zmierzyć ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieni  Augusta. Ale czy tylko jego?

Cudowny chłopak i ja trzy cudowne historie

Każdy z nas marzy o tym, by zostać zauważonym i by inni lubili nas takimi, jacy jesteśmy!

Auggie w ciągu roku szkolnego zmienił życie nie tylko swoje, ale i wszystkich wokół – kolegów, nauczycieli, rodziców. Jego historia uczy tolerancji i życzliwego podejścia do innych, przestrzega przed uprzedzeniami.  Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie to inna strona opowieści o Auggiem. Pozwala spojrzeć na jego świat z nowych punktów widzenia: przyjaciela z dzieciństwa, szkolnego rozrabiaki i najpopularniejszej dziewczyny w klasie. Każdy z nich miał swoje powody, by zachowywać  się wobec Auggiego tak, a nie inaczej.  Trzy cudowne historie pokazują, że i ich niełatwo oceniać.

365 dni cudowności

To zachęcające do szlachetnego działania cytaty na każdy dzień roku, dotyczące odwagi, przyjaźni, miłości i życzliwości. Znajdziemy wśród nich słowa popularnych piosenek, cytaty z książek dla dzieci, epitafia z egipskich nagrobków i sentencje z ciasteczek z wróżbą. Inspiracją do stworzenia księgi złotych myśli stała się postać znanego z "Cudownego chłopaka" i uwielbianego przez uczniów profesora Browne’a.

Więcej informacji o serii Cudowny Chłopak oraz materiały do pobrania na stronie http://cudownychlopak.pl/.

więcej
Kup teraz
swiatksiazki.pl
52.00 zł
79.90 zł
Oszczędzasz 27.90 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii