Atlas. Historia Pa Salta (wydanie specjalne z kartami kolekcjonerskimi)

Lucinda Riley / Harry Whittaker

Tytuł oryginału: ATLAS. THE STORY OF PA SALT/special
Tłumaczenie: Anna Esden-Tempska
Liczba stron: 672
Format: 135 x 205mm
ISBN: 978-83-8361-003-0
Oprawa: zintegrowana
Data wydania: 8 listopada 2023

Wydanie specjalne zawiera wyjątkowy prezent – unikalny kolekcjonerski zestaw 7 pięknych kart, inspirowanych historiami każdej z siedmiu sióstr d’Aplièse, z cytatem i miejscem na osobistą dedykację, która pozwoli podzielić się inspirującą sentencją z bliskimi wam osobami.

Długo wyczekiwany finał najpopularniejszej na świecie serii obyczajowej „Siedem Sióstr”, uwielbianej także przez polskie czytelniczki.

O spektakularnym sukcesie cyklu świadczy liczba tłumaczeń (37 języków) oraz sprzedanych egzemplarzy (ponad 25 milionów).

Historia siedmiu sióstr została odkryta.

Ale sekrety z przeszłości ojca mogą odmienić ich przyszłość…

Paryż, rok 1928.

Pewna rodzina przyjmuje pod swój dach przypadkowo znalezionego, wycieńczonego chłopca. Delikatny, wybitnie utalentowany, rozkwita w nowym domu, a ludzie, którzy go przygarnęli, zapewniają mu życie, o jakim nie śmiał marzyć. Nikt jednak nie zna jego przeszłości, a on milczy na ten temat.

Gdy wyrasta na młodego mężczyznę, znajduje pierwszą miłość i szlifuje talent muzyczny w paryskim konserwatorium. Udaje mu się prawie zapomnieć o lęku, przed którym uciekł, i o obietnicy, której przysiągł dotrzymać. Tymczasem w całej Europie zaczyna szerzyć się zło i nikt już nie czuje się bezpiecznie. W głębi serca chłopak wie, że nadchodzi czas, kiedy będzie musiał znowu uciekać.

Morze Egejskie, rok 2008.

Siedem sióstr spotyka się na pokładzie luksusowego rodzinnego jachtu, by pożegnać ojca, którego tak bardzo kochały. Okazuje się, że zarówno okoliczności śmierci Pa Salta, jak i przeszłość adoptowanych córek kryją w sobie znacznie więcej tajemnic, niż przypuszczały.

Ku zaskoczeniu wszystkich to właśnie ostatniej z sióstr, która dopiero teraz pojawiła się w życiu pozostałych, Pa Salt powierzył wskazówkę dotyczącą prawdziwej historii ich rodziny. Siostry muszą pogodzić się z myślą, że ojciec był kimś, kogo ledwo znały. A długo skrywane tajemnice, które wychodzą na światło dzienne, wciąż mogą mieć dla nich poważne konsekwencje.

„Atlas. Historia Pa Salta” to opowieść pełna miłości i trudnych wyborów,  przekraczająca granice lądów i oceanów, której ostatni rozdział został zapisany w gwiazdach.

więcej
Kup teraz
swiatksiazki.pl
41.98 zł
64.90 zł
Oszczędzasz 22.92 zł
Idź do sklepu »

Inne z tej serii

Inne tego autora